ZPĚT NA ÚVODNÍ STRANU
Webmail MailAdmin MySQL PostgreSQL ClientAdmin WebFTP
ZPĚT NA ÚVODNÍ STRANU

Slevy

Slevy pro partnery

V rámci spolupráce nabízíme našim partnerům (grafická studia, reklamní agentury apod.) hostování za velice atraktivní ceny pro Vás i pro Vaše klienty. Samozřejmostí je propracovaný systém provizí pro Vaši společnost, které standardně činí 10-30% z ceny webhostingu za každé fakturační období po celou dobu hostování u ProfiWH. Jednou z mnoha našich hlavních výhod je našimi programátory vyvinutý vlastní klientský systém (https://client.profiwh.com), který je unikátní pro celý evropský trh.

Slevy pro neziskové organizace

Dále nabízíme nezanedbatelné slevy neziskovým organizacím, které činí až 50% z cen webhostingových programů ProfiWH (viz Ceník). Tyto slevy jsou podmíněny prokázáním statutu neziskové organizace.

Pro bližší informace prosím kontaktujte obchodní oddělení ProfiWH (viz Kontakt).

REGISTRACE DOMÉNY
 
NOVINKY

23.03 2010

Navzdory sychravému počasí a posledním projevům zimy do našich končin pomalu ale jistě začíná pronikat jaro. Abychom Vám dokázali, že jsme v ProfiWH neusnuli zimním spánkem, připravili jsme pro Vás na sklonku zimy akční nabídku v podobě registrace .eu domény ZDARMA při objednání spolu s jakýmkoliv placeným hostingovým programem a to i tím nejmenším! Více informací naleznete v detailním popisu akční nabádky Jaro 2010.

Provozovatelem ProfiWH je společnost ProfiHOSTING s.r.o., se sídlem U cukrovaru 615/30, 779 00 Olomouc.
Kontakt: +420 588 001 008, obchod@profiwh.eu. Technická podpora 24/7: 775 997 799, podpora@profiwh.eu. Více info »