ZPĚT NA ÚVODNÍ STRANU
Webmail MailAdmin MySQL PostgreSQL ClientAdmin WebFTP
ZPĚT NA ÚVODNÍ STRANU

Proč zvolit ProfiWH ?

Spolehlivost a kvalita provozu
Chod všech serverů a zákaznických aplikací je pod nepřetržitým dohledem našich operátorů a techniků.
Všechny servery jsou podrobovány pravidelné údržbě, jejich počet, kapacita a výkonnost jsou s rostoucími potřebami průběžně navyšovány. Obsah serverů je v rámci preventivních opatření pravidelně zálohován a to v intervalech, které minimalizují riziko jakékoliv ztráty nebo poškození dat. Servery jsou napojeny na systémy nepřetržitého napětí (UPS) a nacházejí se za firewalem, aby byly ochráněny proti neoprávněným přístupům a útokům počítačových hackerů. Datová centra profiWH jsou umístěna přímo na páteřní síti internetu, proto je zajištěna nejvyšší možná rychlost přístupu na www prezentace umístěné na našich serverech. Datová centra jsou fyzicky umístěna v Praze a Olomouci.

LoadBalancing
jedinečný systém umožňuje rozložení zátěže na více serverů. Celkový systém může růst podle potřeby, aniž by došlo k velkým změnám v nastavení a funkčnosti celého sytému.

Redundancy
při výpadku jednoho serveru umí přesměrovat zbytek provozu na ostatní běžící servery. Tímto systémem lze dosáhnout 100% dostupnosti serveru, potažmo jednotlivých služeb (POP3, SMTP, WWW, SQL, FTP)

Levná registrace domén .CZ
ProfiHOSTING s.r.o. provozovatel služby profiWH je autorizovaným registrátorem domén .CZ, a proto je schopen svým klientům zajistit nejkvalitnější služby v oblasti registrace a správy .CZ domén za velmi příznivé ceny.

Levná registrace zahraničních domén
jsme i partnerem několika zahraničních registrátorů. Můžeme nabídnout nízkou cenu za registraci zahraničních domén .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .US a dalších.

Zákaznická podpora 365/24/7
provozujeme 24 hodinovou technickou podporu pro naše partnery a zákazníky. Školená zákaznická podpora je připravena ochotně vyřizovat veškeré Vaše požadavky týkající se hostingových služeb v kteroukoliv denní či noční hodinu, o víkendu i ve sváteční dny.

Tradice a zkušenosti firmy
Společnost ProfiHOSTING s.r.o. je provozovatelem profiWH působí na trhu WebHostingových služeb již od roku 2000. profiWH je obchodní jméno pro kompletní portfolio hostingových služeb.

Snadná správa klientské administrace
Naši klienti mají přístup do WWW rozhraní, které usnadní a zefektivní použití objednaných služeb bez nutnosti asistence administrátora.

Slevy a výhody
Vážíme si našich zákazníků a proto jim nabízíme možnost získání různých typů slev – množstevní sleva, sleva při ročním předplatném jednotlivých služeb, možnost registrace vlastní domény za výhodné ceny a další.
Průběžně připravujeme pro nové i stávající zákazníky speciální bonusové akce.

REGISTRACE DOMÉNY
 
NOVINKY

23.03 2010

Navzdory sychravému počasí a posledním projevům zimy do našich končin pomalu ale jistě začíná pronikat jaro. Abychom Vám dokázali, že jsme v ProfiWH neusnuli zimním spánkem, připravili jsme pro Vás na sklonku zimy akční nabídku v podobě registrace .eu domény ZDARMA při objednání spolu s jakýmkoliv placeným hostingovým programem a to i tím nejmenším! Více informací naleznete v detailním popisu akční nabádky Jaro 2010.

Provozovatelem ProfiWH je společnost ProfiHOSTING s.r.o., se sídlem U cukrovaru 615/30, 779 00 Olomouc.
Kontakt: +420 588 001 008, obchod@profiwh.eu. Technická podpora 24/7: 775 997 799, podpora@profiwh.eu. Více info »